You are here

BESLENME DENGELİ BESLENME HEDEFİMİZ

BESLENME

DENGELİ BESLENME HEDEFİMİZ

LEZZET AŞKIYLA

Dengeli ve sağlıklı beslenmek insanların sağlığı ve üretkenliği açısından son derece önemlidir. Özellikle sebze yemekleri sağlık için çok faydalıdır ve sürdürülebilir beslenmeyi destekler. Kühne’de yemekten alınan keyif ve yemeğe duyulan tutku ile dengeli beslenme hep bir aradadır. Bu nedenle ürünlerimizi tüketicilerin sağlığını göz önünde bulundurarak geliştiriyoruz. Markamızın tüketicilerine sözü olan “Sadece lezzetli yiyecek” parolamızla bu standardı çok ciddiye alıyoruz ve bu yaklaşımımızla tüketicilerimizin günlük yaşamlarının bir parçası oluyoruz.

Ürünlerimiz sorumluluğumuzdur

Misyonumuz ürünlerimizle tüketicilerimize fayda sağlamaktır. Ürün AR-GE faaliyetleri de dahil olmak üzere, kesintisiz trend ve müşteri araştırmalarımızla yeni tüketici ürünleri geliştiriyoruz veya mevcut ürünleri tüketicilerin değişen ihtiyaçlarına cevap verecek hale getiriyoruz. Tüketicilerimizi ürün geliştirme sürecine en başından dahil etmek bizim için bilhassa önemli. Tüketicilerden aldığımız geri dönüşlerden yeni bilgiler ediniyoruz ve ürünlerimizi sürekli iyileştirmek için onlara en uygun beslenme şeklini yansıtan besleyici unsurlar ekliyoruz. Ayrıca, ürünlerimizin kalitesini optimum düzeye getirmek için araştırma kuruluşlarıyla çalışıyor ve araştırma sonuçlarını dikkate alıyoruz.

Ürünün kaynağını bilmek

Bir aile şirketi olarak bizim için dürüstlük çok önemli. Bu nedenle, her ürünümüzün üzerinde, tüketicilerin ürünün içindeki malzemeler hakkında tüm bilgileri hızla ve kolayca edinmesini sağlayan ayrıntılı besin verileri etiketi yer alır. Ayrıca, ambalajın ön yüzündeki GDA bilgileri, ürünümüzün bir porsiyonunun günlük beslenmenize ne kadar katkıda bulunduğunu gösterir. Ambalaj üzerindeki QR kodları ise ek bilgiler, tarifler ve çeşitli öneriler içerir.

Sağlığınıza önem veriyoruz

Kühne standartlarına göre hammadde kalitesi, yemekten alınan keyfin ve ona duyulan tutkunun temelidir. Profesyonel bir kalite yönetiminin işimizin bir parçası olduğuna inanıyoruz ve şirketimizin tedarik zincirinin tamamında bu uygulamayı benimsiyoruz. Bu yaklaşımımız hammadde temin ettiğimiz tedarikçilerin özenle seçilmesinden başlayarak kendini gösteriyor. Bir sonraki aşamada bu hammaddeler ayrıntılı kalite testlerinden geçiriliyor ve kaliteleri onaylandığında üretim izni veriliyor. Tüm ürünlerimiz, nihai ürün denetimi aşamasında tesislerimizden çıkmadan önce tekrar kontrol ediliyor. Tabii ki bu süreçler bağımsız denetim kuruluşları ve ortaklarımız tarafından düzenli olarak takip ediliyor. Bu nedenle tüm üretim tesislerimize IFS 6 sertifikası verilmiş durumda.