You are here

YÖNETİM İCRA KURULU

YÖNETİM

İCRA KURULU

Kai Boris Bendix - Yönetim Kurulu Başkanı

Kai Boris Bendix

Yönetim Kurulu Başkanı

Kai Boris Bendix, 1 Şubat 2023'ten beri yönetim kurulu başkanıdır. Bu görevde Pazarlama, Satış, Araştırma ve Geliştirme, İK ve Hukuk alanlarından sorumludur. Kai yıllarca Beiersdorf'ta çalıştı, ulusal ve uluslararası işletmelerin ihtiyaçları biliyor. Beiersdorf için uzun yıllar küresel NIVEA Pazarlama ekibine liderlik etti, ayrıca şirketin Hindistan ofisini kurdu ve bu bölgenin sorumluluğunu üstlendi. Kai Boris Bendix uzun süreli liderlik deneyimine sahiptir. Melitta Group’ta Cofresco’ya ve en son pandemi döneminde ADA Cosmetics şirketlerine liderlik etti.

Kai ve ailesi Asya yemekleri yapmaktan keyif aldığı için Kai'nin mutfağında Kühne Jalapeno eksik olmamalı.

HEINER OPDENFELD

YÖNETİM DİREKTÖRÜ TEDARİK ZİNCİRİ

Teknik eğitimi ve elektrik mühendisliği diplomasının ardından, görevleri arasında küresel tesislerin stratejik optimizasyonun da bulunduğu çok disiplinli organizasyonlarda çalıştı. Üretim ve fabrika yönetimi, planlama, dağıtım, lojistik, müşteri hizmetleri, ürün geliştirme, sözleşmeli tarım ve satın alma alanlarında deneyim ve uzmanlığa sahip.

Bonduelle GmbH'de D/A/CH Operasyonları Direktörü ve bölgesel Tazelik Bölümü için küresel uçtan uca sorumluluk görevlerinden sonra, Nisan 2019'da Kühne'ye katıldı.

O büyük bir salata hayranı ve Enjoy ahududu sosumuzu tercih ediyor.

CHRISTIAN STREY

FİNANZEN / IT YÖNETİM DİREKTÖRÜ

Christian Strey, 1 Kasım 2018'de Finans ve BT Başkanı olarak atandı. İşletme Yönetiminden mezun olduktan sonra Yeminli Mali Analist (CFA) eğitimi alarak, borsalarda işlem gören muhtelif şirketler ve orta ölçekli işletmelerde profesyonel deneyim kazandı. Finans, M&A ve BT alanlarında kapsamlı bilgi birikimine sahip bir CFO olarak Stern-Wywiol-Gruppe'dan Hamburg Kühnehöfe'ye geçti.

Şu an en sevdiği ürünü bulmak için Kühne ürün yelpazesini deneyerek keşfediyor. Ancak, ENJOY gevrek bezelyenin favorisi olduğunu söyleyebiliriz.