You are here

YÖNETİM İCRA KURULU

YÖNETİM

İCRA KURULU

ALEXANDER KÜHNEN

YÖNETİM DİREKTÖRÜ (BAŞKAN)

Alexander Kühnen işletme mezunu ve Unilever’de satış ve pazarlama alanında başarılı ulusal ve uluslararası kariyere imza attı. Müşteri Direktörü görevi sürecinde kapsamlı satış uzmanlığı elde ederek Almanya, Avusturya ve İsviçre bölgesi Kategori Direktörü ve ardından İsviçre Genel Müdürü olarak pazarlamada büyük başarı elde etti. Nisan 2019'dan beri Kühne'de Satış, Pazarlama ve Araştırma & Geliştirme sorumluluğunu üstleniyor.

01.12.2019 tarihinden itibaren İnsan Kaynaklarından da sorumlu.

 

Kühne’nin "Dilimlenmiş Pancar"ı onu bazen geceleri uykusundan bile uyandırıyor…

HEINER OPDENFELD

YÖNETİM DİREKTÖRÜ TEDARİK ZİNCİRİ

Teknik eğitimi ve elektrik mühendisliği diplomasının ardından, görevleri arasında küresel tesislerin stratejik optimizasyonun da bulunduğu çok disiplinli organizasyonlarda çalıştı. Üretim ve fabrika yönetimi, planlama, dağıtım, lojistik, müşteri hizmetleri, ürün geliştirme, sözleşmeli tarım ve satın alma alanlarında deneyim ve uzmanlığa sahip.

Bonduelle GmbH'de D/A/CH Operasyonları Direktörü ve bölgesel Tazelik Bölümü için küresel uçtan uca sorumluluk görevlerinden sonra, Nisan 2019'da Kühne'ye katıldı.

O büyük bir salata hayranı ve Enjoy ahududu sosumuzu tercih ediyor.

CHRISTIAN STREY

FİNANZEN / IT YÖNETİM DİREKTÖRÜ

Christian Strey, 1 Kasım 2018'de Finans ve BT Başkanı olarak atandı. İşletme Yönetiminden mezun olduktan sonra Yeminli Mali Analist (CFA) eğitimi alarak, borsalarda işlem gören muhtelif şirketler ve orta ölçekli işletmelerde profesyonel deneyim kazandı. Finans, M&A ve BT alanlarında kapsamlı bilgi birikimine sahip bir CFO olarak Stern-Wywiol-Gruppe'dan Hamburg Kühnehöfe'ye geçti.

Şu an en sevdiği ürünü bulmak için Kühne ürün yelpazesini deneyerek keşfediyor. Ancak, ENJOY gevrek bezelyenin favorisi olduğunu söyleyebiliriz.