You are here

YÖNETİM İCRA KURULU

YÖNETİM

İCRA KURULU

İcra Kurulu Başkanı

Stefan Leitz

İcra Kurulu Başkanı

Stefan Leitz, 2013’ten bu yana, gurme yiyecekler ve sirke sektöründe Avrupa’nın en büyük şirketlerinden biri olan Carl Kühne KG (GmbH & Co.)’da CEO olarak görev yapmaktadır. Leitz, Procter & Gamble ve Wella – Gillette/Braun’da çalıştıktan sonra Başkan Yardımcısı ve Almanya Müşteri Geliştirme Müdürü olarak katıldığı Unilever’de ulusal ve uluslararası alanda uzun yıllara dayanan deneyimi sayesinde başarılı bir performans göstermiştir.

Parolası: “Ancak anladığın ruha benzersin."

Perakende Satıştan Sorumlu İcra Kurulu Üyesi

Volker Büttel

Perakende Satıştan Sorumlu İcra Kurulu Üyesi

Volker Büttel 2013’ten bu yana Carl Kühne KG (GmbH & Co.) icra kurulunun üyesidir ve Almanya’daki ve yurtdışındaki genel satışlardan sorumludur. Büttel, Avrupa’daki çalışma hayatında edindiği engin tecrübeyle şirkete katkıda bulunmaktadır ve kariyerine Unilever’de başlamıştır. Ardından pazarlama ve satış alanında idari görevlerde de bulunduğu Apollinaris ve Coca-Cola’da çalışmıştır.

Parolası: “Başarıya giden yolda en iyi danışman müşteridir.”

Tedarik Zincirinden Sorumlu İcra Kurulu Üyesi

Dr. Mike Eberle

Tedarik Zincirinden Sorumlu İcra Kurulu Üyesi

Mike Eberle kimya alanında doktora yapmış ve kariyerine Delft, Hollanda’da bulunan gurme yiyecek fabrikasını yönettiği Unilever Group’ta başlamıştır. Ardından Müller-Milch ve Radeberger Group’ta görev yaptıktan sonra 2015’te gurme yiyecek ve sirke üreticisi Carl Kühne KG (GmbH & Co.) ekibine katılmıştır. İcra kurulunun tedarik zincirinden sorumlu üyesidir.

Parolası: “Mizah zekayı asilleştirir.”

Christian Strey

Yönetim Kurulu / Finans Üyesi

Christian Strey 1 Kasım 2018'den beri finans ve BT'den sorumlu. İşletme yönetimi ve Yeminli Mali Analist (CFA) olarak eğitim gördükten sonra, çeşitli listelenen şirketler ve orta ölçekli şirketlerde profesyonel deneyim kazandı. Finans, M & A ve IT alanlarında geniş bilgi birikimine sahip bir CFO olarak, Stern-Wywiol Grubundan Hamburg'daki Hamburger Kühnehöfe'ye taşındı. Şu anda en sevdiği ürünü bulmak için Kühne ürün yelpazesini keşfediyor. Ancak, şu anda, ENJOY gevrek bezelyenin favori ürünü olduğunu söyleyebiliriz.