You are here

YÖNETİM İCRA KURULU

YÖNETİM

İCRA KURULU

İcra Kurulu Başkanı

Stefan Leitz

İcra Kurulu Başkanı

Stefan Leitz, 2013’ten bu yana, gurme yiyecekler ve sirke sektöründe Avrupa’nın en büyük şirketlerinden biri olan Carl Kühne KG (GmbH & Co.)’da CEO olarak görev yapmaktadır. Leitz, Procter & Gamble ve Wella – Gillette/Braun’da çalıştıktan sonra Başkan Yardımcısı ve Almanya Müşteri Geliştirme Müdürü olarak katıldığı Unilever’de ulusal ve uluslararası alanda uzun yıllara dayanan deneyimi sayesinde başarılı bir performans göstermiştir.

Parolası: “Ancak anladığın ruha benzersin."

Alexander Kühnen

Perakende Satıştan Sorumlu İcra Kurulu Üyesi

Alexander Kühnen işletme mezunudur ve Unilever ile satış ve pazarlama alanında başarılı ulusal ve uluslararası kariyere imza atmıştır. Zamanında Müşteri Direktörü olarak yoğun satış uzmanlığı kazanmış ve Almanya, Avusturya ve İsviçre bölgesi için Kategori Direktörü ve ardından İsviçre Genel Müdürü olarak pazarlamada büyük başarı elde etmiştir. Nisan 2019’dan bu yana Kühne’de Satış ve Pazarlama sorumluluğu üstlendi.

Kühne'nin “Dilimli Pancar” ı için bazen geceleri uykusundan uyanır...

Heiner Opdenfeld

Operasyon Şefi

Teknik eğitimden ve elektrik mühendisliği derecesinden sonra Heiner Opdenfeld, görevlerinin global sahalarının stratejik optimizasyonunu içerdiği çok disiplinli organizasyonlarda çalıştı. Üretim ve fabrika yönetimi, planlama, dağıtım, lojistik, müşteri hizmetleri, ürün geliştirme, sözleşmeli tarım ve satın alma alanlarında deneyim ve uzmanlığa sahiptir. Bonduelle GmbH'de D / A / CH Operasyonları Direktörü ve bölgesel Tazelik Bölümü için küresel boyuttaki sorumluluğun ardından, Nisan 2019'da Kühne'ye katıldı.

O büyük bir salata hayranı ve en sevdiği salata sosu: Enjoy Ahududu.

Christian Strey

Yönetim Kurulu / Finans Üyesi

Christian Strey 1 Kasım 2018'den beri finans ve BT'den sorumlu. İşletme yönetimi ve Yeminli Mali Analist (CFA) olarak eğitim gördükten sonra, çeşitli listelenen şirketler ve orta ölçekli şirketlerde profesyonel deneyim kazandı. Finans, M & A ve IT alanlarında geniş bilgi birikimine sahip bir CFO olarak, Stern-Wywiol Grubundan Hamburg'daki Hamburger Kühnehöfe'ye taşındı. Şu anda en sevdiği ürünü bulmak için Kühne ürün yelpazesini keşfediyor. Ancak, şu anda, ENJOY gevrek bezelyenin favori ürünü olduğunu söyleyebiliriz.