You are here

DEĞERLERİMİZ İLKELERİMİZ

DEĞERLERİMİZ

İLKELERİMİZ

VİZYONUMUZ

MİSYONUMUZ

Kühne bizim sadece adımız değil, aynı zamanda misyonumuzdur. Almanca’daki “Sei kühn” ifadesi “Cesur ol” anlamına gelir: Yaptığımız her işte ilkelerimize daha bağlı, daha bağımsız, daha başarı odaklı, daha kapsayıcı ve daha sürdürülebilir olmak. Bu nedenle hedefimiz de aynı şekilde çok cesur: Kazanmak ve profesyonelliğimizle, tutkumuzla ve yemeklere eğlenceli yaklaşımımızla “bir numara” olmak istiyoruz.

Sahip olduğumuz benzersiz yenilikçi ürün portföyü ve uzun bir geçmişe dayanan aile geleneğimizle pazara yön veren bir itici güç sağlıyoruz. Kesintisiz ve sürdürülebilir büyüme için çalışıyor ve statükoya meydan okuyoruz. Başlangıç noktamız her zaman tüketicilerimiz ve müşterilerimiz. Bu yaklaşımla, onlara daha yakın bağ kurabilecekleri ve daha cazip ürün ve hizmetler sunarak vizyonumuzu gerçekleştiriyoruz: “Kühne’siz mutfak kalmayacak.”

TAAHHÜDÜMÜZ

“Yapabiliriz” yaklaşımını benimsiyoruz, hızlıyız ve iş zekasına sahibiz. Verdiğimiz sözleri tüketicilerimiz ve iş ortaklarımızla karşılıklı etkileşim içinde yerine getiriyoruz.

BAĞIMSIZ

Karar alma konumundaki kişilere serbest alan bırakıyoruz ve inisiyatif alınmasını teşvik ediyoruz. Bir aile şirketi olarak 1722’den bu yana bağımsızız ve gelecekte de bağımsız kalacağız.

BAŞARI ODAKLI

Kazanmak ve profesyonelliğimizle, tutkumuzla ve yemeklere eğlenceli yaklaşımımızla “bir numara” olmak istiyoruz. Kesintisiz ve sürdürülebilir büyüme için çalışıyor ve statükoya meydan okuyoruz.

KAPSAYICI

Benzersiz şirket kültürümüz başarma arzumuzu tamamlıyor. Bunun bizim için anlamını şöyle açıklayabiliriz: dürüst olmak, kendimizden taviz vermemek ve anlayışlı hareket etmek. Birbirimize saygılı davranıyoruz, birbirimizi takdir ediyoruz ve yeni fikirlere açığız.

SÜRDÜRÜLEBİLİR

Faaliyetlerimiz ve bunların sonuçları konusunda çalışanlarımıza, çevreye ve topluma karşı sorumluluk alıyoruz.

Kalite

LEZZETLİ KÜHNE KALİTESİ

Kühne kalitesi, müşterilerimize verdiğimiz sözlerde ve her alandaki faaliyetlerimizde yol gösterici bir ilkedir. Ürünlerimizde ve süreçlerimizde istikrarlı bir şekilde yüksek kaliteyi garanti etmek için sürekli kalite güvence sistemimize ve kesin kurallarımıza uygun faaliyet gösteriyoruz.

Başarımızın en önemli sırlarından biri yüksek kalite standartlarımız. Bu faktör, yiyeceklerin işlenmesi aşamasında değil, aslında bundan çok daha önce, hammadde ve tedarikçi seçiminde kendini göstermeye başlıyor. Sadece iyi kontrol edilen sözleşmeli çiftçilerden en iyi malzemeleri alıyoruz, bunları büyük bir özenle işliyoruz ve hassas yöntemler kullanarak saklıyoruz. Başka bir sırrımız da lezzetli ve baharatlı tipik Kühne tadını elde etmemizi sağlayan benzersiz tariflerimiz. Elle toplanmış salatalıklarımızdan yeni hasat edilmiş körpe lahanalarımıza, hazır krema sosumuzdan organik sirkemize kadar tüm ürünlerimizde hedeflediğimiz lezzeti sunmak için daima en iyi malzemeleri kullanıyoruz.

Kalite sertifikalarımızı PDF dosyası olarak indirebilirsiniz.

Bio-Zertifikat