You are here

Kühne’den Ramazan Sofralarına Layık Enfes Tatlı Tarifleri!

11 Ayın Sultanı Ramazan’ın son günlerini sofralarınıza layık enfes tatlı tarifleri ile uğurlamak istedik. 1 ay boyunca lezzetli sofraların etrafında bizi birleştiren Ramazan son günlerini yaşarken geriye şeker tadında bir bayram bırakacak. İşte bu bereketli ayın son günlerinde bizimde sofrada bir “tatlımız” olsun istedik. Birbirinden lezzetli ve pratik tatlı tarifleriyle sunumlarınıza eşlik ederek menülerinizi lezzetle kapatalım dedik.
O halde tatlı yiyelim tatlı konuşalım. Şimdiden afiyet olsun.

Kühne’den Ramazan sofralarınıza layık enfes tatlı tariflerinin ilkinde; şerbetli tatlı sevenler için özenle hazırlanmış gül tatlısı var! Kühne Elma Sirkesi ile hazırlanan ve evinizde kolaylıkla bulabileceğiniz malzemelerle hazırlanabilen bu pratik tarifimiz, ramazan sofralarınızın favori lezzetlerinden biri olacak.

İkinci tarifimizde ise geleneksel ezgileriyle ağızda enfes bir tat bırakacak Kühne %100 Nar Ekşisi ile yapılan Türk lokumu var! Evde kendiniz yapacağınız bu tarifi, eminiz tüm misafirleriniz almak isteyecek. İster iftar soflarınızda ister iftardan sonra keyif çayınızın yanında eşlik edecek olan bu tarifimizi mutlaka deneyin.Youtube videomuzu izleyebilirsiniz.