You are here

Kühne’den Enfes İftar Menüsü

Gelişiyle sofralarımızı bereketlendiren, içimizi huzurla dolduran 11 Ayın Sultanı Ramazan; her yıl olduğu gibi bu yılda tüm coşkusuyla evlerimize neşe getirdi.
Bizi sevdiklerimizle lezzetli sofraların başında buluşturan Ramazan, 1 ay boyunca paylaşmayı ve bir arada olmanın sevincini yaşatarak değerlerimizi hatırlamamıza yardımcı oluyor. Bizlerde Kühne olarak bu değerli anlarda sofranıza eşlik etmek istedik.
Ramazan coşkusunu tüm kalbinizle hissetmeniz ve sevdiklerinizle lezzetli sofralarda buluşabilmeniz için hazırladığımız eşsiz tariflerle, Kühne’den iftar menüsü!
Şimdiden afiyet olsun.

Kühne’den ramazan soflarınızı şenlendirecek iftar menüsünün başlangıcında Domates Çorbası var. Özenle seçilmiş taze domateslerin kurutulmasıyla elde edilen tadına doyulmaz Kühne Kurutulmuş Domates ile yapılan çorbayla hafif bir başlangıç yapabilirsiniz.

Ara sıcakta ise özel bir tarifle karşınızdayız. Kühne %100 Nar ekşisiyle hazırlanan dolma tarifini deneyen herkes bayılacak. Hem enfes bir tada hem de harika bir görünüme sahip dolma tarifimizi kesinlikle denemelisiniz.

Salata da ise hafifliğiyle ve enfes tadıyla iftar sofralarınızı taçlandıracak Kühne Közlenmiş Biber ile hazırlanan Nohut Salatası var. Hazırlanması oldukça kolay ve farklı lezzetleri bir arada bulunduran tarifimiz; iftar sofalarınıza imzasını atacak.

Ve geldik sofranın baş tacı ana yemeğe! Kühne yine farkını konuşturarak ayrılmaz ikili olan köfte ve patatese Kühne Soya Sosu’nu ekledi. Bu pratik ama lezzetli, klasik ama farklı tarifimizi hem çocuklarınız hem de misafirleriniz çok sevecek.

Her sofranız gibi iftar sofralarınızın da huzur dolu ve bereketli olması dileğiyle, hayırlı ramazanlar.

 

Youtube videomuzu izleyebilirsiniz.