İLETİŞİM

SALATA SOSLARI
En iyi malzemeler, incelikle işlendi

Her gün yeni bir değişiklik

Havalar ısındı ve artık her gün çıtır çıtır, taptaze bir salata mı yemek istiyorsunuz? Sorun değil, çünkü Kühne sizin için hepsi birbirinden lezzetli birçok sos seçeneği sunuyor. Yoğurttan balzamik sosa, hatta bitki soslarına kadar çok geniş bir yelpazeye sahip olan Kühne Salata Sosları, hiçbir koruyucu ve lezzet arttırıcı madde içermez ve yüksek Kühne kalitesine sahiptir. Hergün salatalarınızı değişik bir Kühne Salata Sosu’ yla tamamlayın ve bu lezzetin keyfini çıkarın.

SALATA SOSLARI

KÜHNE AMERİKAN SEZAR SALATA SOSU

Bir Amerikan klasiği; sert peynirin dolgun tadıyla; keklikotu ve yoğun sarımsak eklenerek hazırlanan Kühne Amerikan Sezar Salata Sosunuzu tüm salatalarınızda lezzetle kullanabilirsiniz. 250ml ve 500 ml cam şişelerde sunulmaktadır.

KÜHNE HARDALLI SALATA SOSU

Dijon hardalı, aromatik ot ve sirkeden yapılmış hoş bir acılığa sahip olan bu sos; Kühne Salata Sosu çeşitleri arasındaki özel yerini aldı. Orijinal Dijon hardalı, bu sosa baharatlı hoş tadını verirken; çekilmiş hardal tahoumları da görünüşünü farklı kılar. Kühne Hardallı Salata Sosu’ nu tüm yeşil salatalarınızı lezzetlendirmek için kullanabilirsiniz. 250 ml cam şişelerde satışa sunulmaktadır.

KÜHNE BİNADA SALATA SOSU

Tatlı biber ve salatalık ile zenginleştirilmiş Kühne Binada Salata Sosu’ nuz tatlımsı ve yumuşak bir tada sahiptir. Tipik Amerikan reçetesiyle üretilmiş olan Binada Salata Sosu, içindeki özenle seçilmiş bitkiler ve soğan sayesinde; kıvırcık salatalarda olduğu kadar; özellikle karides, ahtapot, kalamar ve yumurtalı salatalarda lezzetlendiricidir.
250 ml ve 500 ml cam şişelerde satışa sunulmaktadır.

KÜHNE BALSAMİKLİ SALATA SOSU

İtalyan Mutfağı’ nın tipik bir salata sosudur. Zeytinyağı ve İtalyan ballsamik sirke ile zenginleştirilmiş Kühne Balsamikli Salata Sosu’ nuzu; domates-mozerellalı salatalarda, karışık mevsim salatalarında et marinasyonlarında ve pişen balığın üzerine (özellikle levrek) kullanabilirsiniz.
250 ml cam şişelerde satışa sunulmaktadır.

LIGHT YOĞURTLU SALATA SOSU

KÜHNE YAĞSIZ AKDENİZ SALATA SOSU

İri biber parçaları ve keskin kokulu mevsim bitkileriyle zenginleştirilmiş Kühne Yağsız Akdeniz Salata Sosu’ nu her türlü yeşil ve karışık salatayı lezzetlendirmek için kullanabilirsiniz. Kühne Yağsız Akdeniz Salata Sosu 250 ml cam şişede sunulmaktadır.