İLETİŞİM

GURME SOSLAR
En iyi malzemeler, incelikle işlendi

Arkadaşlarınız ya da ailenizle birlikte mangal ya da ızgara yapmayı seviyorsunuz. Tabii bunun için de baharatlı soslar olmazsa olmazlarınız arasında. Kühne bunu biliyor ve size hepsi birbirinden lezzetli  ızgara ve çeşnili soslardan oluşan çok çeşitli seçenekler sunuyor. Hafif acılıdan çok acılıya tatlısından baharatlısına her yemek için uygun bir sos mutlaka bulursunuz. Hiçbir koruyucu ve lezzet arttırıcı madde içermez ve yüksek Kühne kalitesine sahiptir. 

KÜHNE NAR EKŞİLERİ

KÜHNE %100 NAR EKŞİSİ

%100 Nar ekşisine adını veren %100 Nar'ın katkısız ve doğal içeriğiyle tüketicilere sağlık , bereket ve lezzet sunuyor. Hiçbir koruyucu ve katkı maddesi kullanılmadan tamamen narın özüyle gerçekleştirdiğimiz üretimle tüketicilere sağlıklı bir ürün sunarız.

NAR EKŞİLİ SOS

Nar ekşili sos, Türk mutfağının vazgeçilmez klasiklerindendir. Doğal antioksidan oluşu, kalp ve damar sağlığını koruması ve C vitamini deposu olması sebebi ile giderek tüketimi artan nar ekşili sos, Kühne kalitesi ile siz tüketicilerimizin beğenisine sunulmuştur.

KÜHNE SİYAH HAVUÇLU NAR EKŞİLİ SOS

Hayatın her alanında orjinal tatlar arayanlar için ilklerin üreticisi Kühne’ den farklı bir lezzet: Siyah Havuçlu Nar Ekşili Sos…
Türkiye’ de ilk defa Kühne tarafından üretilen bu sos, alışılmış nar ekşisi tadına yepyeni ve çok lezzetli bir yorum getiriyor.
2012 yılında tüketiciler tarafından hazır soslar kategorisinde BrandSpark 2012 YILIN EN İYİ YENİ ÜRÜN ödülünü kazanmıştır.
KÜHNE FESLEĞENLİ NAR EKŞİLİ SOS

Kühne Fesleğenli Nar Ekşili Sos 250 ml olarak satışa sunulmuştur.

KÜHNE ET SOSLARI

KÜHNE SOYA SOSU

"Soya sosu, kendine özel tadı ve aroması ile özellikle Asya mutfağının ve pirinç ağırlıklı yemeklerin vazgeçilmez lezzetidir.
Japon teknolojisi ile üretilen ve Çin’ den ithal edilen Kühne Soya Sosu, İzmir Kemalpaşa’ daki fabrikamızda şişelenmektedir. Mangal, ızgara ve teriyaki soslarının hazırlanmasında, marinat ve et sularında, çeşitli soslarla birlikte kullanıma uygundur. "

KÜHNE LIGHT SOYA SOSU

%43 oranında sodyumu azaltılarak hazırlanan Kühne Light Soya Sosu; soya sosunu tüketemeyen kişiler için önemli bir alternatiftir.

KÜHNE MEXICO SOS

Meksika tarifine göre domates püresi ve biberden üretilmiş Kühne Meksika sosunuzu, etlerinizin marine edilmesinde, kızartma, ızgara ve kebaplarınızı servis ederken yanında lezzet katmak için kullanabilirsiniz. Sıcak veya soğuk tüketebilirsiniz. Kühne Mexico Sos 250 ml cam kavonozda sunulmuştur. 

KÜHNE HOT CHILI SOS

Taze domates ve közlenmiş çili biberlerden yapılmış Kühne Acı Çili Sosu; etlerinizin marine edilmesinde, kızartma veya ızgara yemeklerinizi servis ederken lezzet katmak için ve cipslerin yanında sos olarak da kullanabilirsiniz. Sıcak veya soğuk tüketebilirsiniz. Kühne Hot Chili Sos 250 ml cam şişelerde sunulmaktadır.

KÜHNE KÖRİ SOS

Geleneksel Hint mutfağına özgü, ananas ve köri ile lezzetlendirilmiş Kühne Köri Sosunuzu, tavuk, kırmızı et ve pilavlarınızda soğuk veya sıcak servis ederek kullanabilirsiniz.

KÜHNE BARBEKÜ SOS

Tipik tütsü aroması ile zenginleştirilmiş Kühne Barbekü sosunuzu, patates ve et kızartmalarınıza, özellikle mangalda ızgara edilmiş etlerinize lezzet katmak için kullanabilirsiniz.

KÜHNE ACI BİBER SOS

KÜHNE KEBAP SOS

Kühne Kebap Sos 370 ml olarak satışa sunulmuştur.

KÜHNE PAPRİKANO SOS

Her yemeği lezzetin doruklarına çıkarabilecek kadar ateşli bir sos... Acıseverlerin favorisi olan bu sos, içeriğindeki baskın kırmızı biber tadı ve taptaze biber parçalarıyla Kühne’nin en acı sosu olma özelliğini taşıyor. Kühne paprikano sos 370 ml'dir.

DİĞER SOSLAR

KÜHNE KAHVALTILIK SOS

Kahvaltı için kendinize, ailenize, çocuklarınıza güvenle yedirebileceğiniz pratik ve çok lezzetli bir seçenek. Acılı ve acısız çeşitleriyle cam kavonozda .. ml olarak beğeninize sunulan Kühne Kahvaltılık Sos’ ları kahvaltılarınızı daha lezziz bir şölene dönüştürüyor.

KÜHNE ACI KAHVALTILIK SOS

Kahvaltı için kendinize, ailenize, çocuklarınıza güvenle yedirebileceğiniz pratik ve çok lezzetli bir seçenek. Acılı ve acısız çeşitleriyle cam kavonozda 360 ml olarak beğeninize sunulan Kühne Kahvaltılık Sos’ ları kahvaltılarınızı daha lezziz bir şölene dönüştürüyor.